Bracia Kamil i Krystian Kłeczek, duet bliźniaków z Podkarpacia, świat akrobatyki poznali 18 lat, a z czasem wyspecjalizowali się w akrobacjach na trampolinie. To właśnie w ćwiczeniach na tym przyrządzie odnieśli największe sukcesy sportowe, począwszy od wielokrotnego zdobycia Mistrza Polski w Skokach Synchronicznych, medalach na indywidualnych Mistrzostwach Polski, skończywszy na uczestnictwie w Mistrzostwach Europy. Pokazy akrobatyczne wykonują od 5 lat, nieustannie doskonaląc program i poszerzając go o nowe ciekawsze projekty. Występowali na kameralnych jak i największych scenach, a ich pokazy artystyczne wzbudzają wielkie zainteresowanie.


Ogromną popularność dał im udział w telewizyjnym show TVN – „Mam Talent”, gdzie w półfinałowym odcinku wystąpili dla 6 milionowej publiczności. Na zaproszenie TVN uczestniczyli także w imprezie Sylwester TVN w Krakowie, kiedy to 20 tysięczna publika na płycie Krakowskiego rynku oraz 1,5 milionowa przed telewizorami podziwiała kunszt artystyczny trampoliniarzy.
„Kłeczek Brothers” współpracują także z wielką marką w świecie tańca „ Egurrola dance studio”. We współpracy z Agustinem Egurrola swoimi wyczynami wzbogacili ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej. Na stadionie Narodowym znajdowało się wtedy ok. 62 tyś widzów, a kolejne miliony oglądały popisy braci-akrobatów przed telewizorami.

SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 16:10 – Magiczna Akrobatyka – bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
17:00 – 17:15 –– Magiczna Akrobatyka – Handbalancing Mateusz Bielecki, bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
17:45 – 18:00 – Magiczna Akrobatyka – Delfina & Bartek, Bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)