Zespół składa się z charyzmatycznych, pięknych i energicznych artystek z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych.   DJ-ka, skrzypaczka elektryczna, saksofonistka oraz wokalistka!

Ladies Of Power łączą autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej.

Z sukcesami brały udział w programach telewizyjnych:

  • The Voice of Poland
  • Mam Talent
  • X- Factor
  • Must be the Music
  • Pytanie Na Śniadanie

Do mocnych i tanecznych brzmień klubowych, serwowanych przez jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w Polsce, dogrywają na żywo skrzypce elektryczne, saksofon i wokal.

Nazwa zespołu jest odpowiedzią na to, czego doświadczają słuchacze podczas ich występu. Dialogi muzyczne pomiędzy solowymi instrumentami, pięknym głosem o czarnej barwie i mocnym klubowym beatem to spektakularny show z prawdziwym efektem WOW!

Gdyby żywioły przybrały nagle postać kobiet to byłyby to właśnie one.
Charyzmatyczne i energiczne artystki pokażą Siłę i Delikatność w najnowszym singlu pt. Cicha Kobieta

W skład zespołu wchodzą:

★ Asteya Dec – Finalistka The Voice of Poland TVP, głos na każdych wyborach Miss Polski, Miss Supranational i International.

★ Mavi – Przepiękna skrzypaczka, która grała na jednej scenie z taka gwiazdą jak Rod Stewart.

★ Aretha – saksofonistka, której milionowe odsłony solowego występu w Must be the Music wciąż rosną! Grała również z Gromeem support przed Mariah Carey!

★ Mia Twin – Najpiękniejsza DJ-ka w Polsce, która miała przyjemność dzielić scenę ze światowymi gwiazdami takimi jak Martin Solveig, Bob Sinclar, Disciples, Anja Schneider, Michael Canitrot czy Red Foo z zespołu LMFO!