Studio Accantus – utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, poruszający się w świecie musicalu i muzyki filmowej. Studio zyskiwało coraz większą rzeszę fanów zamieszczając nagrania na swoim kanale youtube. Dziś kanał odwiedza codziennie ponad 200 tysięcy widzów, a ich filmy z piosenkami mają już ponad 240 milionów wyświetleń.

Od kilku lat Studio Accantus koncertuje po całej Polsce przyciągając coraz szerszą publiczność.

Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

 


Natalia Piotrowska – aktorka i wokalistka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim.  Jeszcze jako studentka zagrała główną rolę żeńską w musicalu „Wonderful Town” w reż. K. Knurka wystawianym w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (Ruth Sherwood). Jej rolą dyplomową była postać Soni w musicalu „Godspell” w reż. R. Gosławskiej. Odtwórczyni takich ról jak: Balladyna w „Balladyna’68” (Teatr na Plaży w Sopocie), Maria w „ABBA Club” (Teatr Palladium w Warszawie), Serena i Enid w „Legalnej blondynce” (Teatr Variete w Krakowie). Od 2015 roku związana z Teatrem Rampa w Warszawie, gdzie gra obecnie w 3 produkcjach teatru: „Rapsodia z demonem” (Ida), „Jesus Christ Superstar” (Maria Magdalena) oraz „Kobiety na skraju załamania nerwowego” (Marisa).

Od 2013 roku jest jedną z solistek Studia Accantus, z którym zagrała wiele koncertów i recitali.


Sylwia Banasik – studentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Debiutowała w Teatrze Rampa w spektaklach muzycznych „Przygody Sary”, „Obcy”, „Świat Bastiana”, „Zaczarowani”. W Gliwickim Teatrze Muzycznym zagrała rolę Wednesday w musicalu „Rodzina Addamsów”, a w Teatrze Muzycznym w Poznaniu postać Kochanki Perona w musicalu „Evita”. W polskiej wersji filmu Disneya pt. „Piękna i Bestia” śpiewała partie wokalne Belli, tytułowej bohaterki. Zaśpiewała partie solowe w koncercie symfonicznym „Kantata Przemienienia”, na płycie o tym samym tytule i dwóch albumach „Kolędy Polskie”.

Jest laureatką wielu konkursów muzycznych (m.in. I miejsce w Konkursie “Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie oraz wyróżnienie na gali finałowej w Warszawie, I miejsce w konkursie musicalowym ArtBem, Festiwal FAMA).


Paweł Skiba. Wokalista, akordeonista, od najmłodszych lat związany z muzyką. Pierwsze kroki stawiał w klasie akordeonu.

O solowej karierze zaczął myśleć rozpoczynając naukę w ZPSM im. F.Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym (ukończył ją w 2016 r.)

W latach 2012-2015 był frontmenem zespołu My Bike, co przełożyło się na wydanie debiutanckiej płyty.

Od 2015 roku silnie związany z formacją acapella Goose Bumps.

Pisze teksty i muzykę, pracując nad własną płytą.


Kuba Jurzyk – wszechstronny i pełen energii wokalista. Finalista IV edycji programu X Factor. Udziela się jako aktor głosowy współpracując m.in. z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie. Koncertuje po całej Polsce.

Ze Studiem Accantus związany jest od 5 lat.