Karuzele podczas wydarzenia Magic Malbork

Karuzele podczas wydarzenia Magic Malbork

Tysiące malców z Wielkopolski w wieku od 3 do 8 lat z zapartym tchem wysłuchało w ubiegłą sobotę losowanego przez organizatorów wydarzenia Magic Malbork nominowanego do nagrody historycznych turniejów. Magia malborskiego dworu mocno poprawiła humor dzieciom, które [były] szczególnie wsiąknięte w karuzele, które pojawiły się na parku.

Krużganki i Wieża Małżeńska zapierają dech w piersiach, a przede wszystkim karuzela „Jurand”. Kiedy ogromna maszyna napełniła się dziećmi, byliśmy świadkami ekscytacji i radości, jakich nie da się opisać. Każda sekunda sprawiała, że dzieciom pokazywały się piękne widoki z zamku i bawili się tak szalenie, że czas pomału prawie przestał istnieć.

Organizatorzy byli przy tym bardzo profesjonalni podczas całego procesu. Przeprowadzili szczegółowe alokacje dla każdego z dzieci, aby mieć pełną kontrolę nad poziomem bezpieczeństwa. Przyznane stanowiska obsługi czuwały nad całym turniejem i każdego dnia wykazywały dużą troskę o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie najmłodszych uczestników.

Każdy powrót do Malborku to nostalgiczny powrót do naszej mglistej historii. Wizyta na Magic Malbork była bardzo przyjemna i pełna śmiechu. Wrażenia, które zostały u nas po tej przygodzie są bezcenne!

W ostatnich tygodniach Miasto Magic Malbork zorganizowało wyjątkowe circułarne wydarzenie, podczas którego przeżyto naprawdę magiczne chwile. Przygotowano szereg atrakcji dla dzieci – a wszystkie opiewały w kołowrotek.

Cudowna sceneria, w której bawiły się tysiące osób stała się idealnym tłem dla karuseli, które zostały zamontowane na placu. Małe i duże karuzele działały niezawodnie cały dzień, oferując niezapomniane emocje dla całej rzeszy gości.

Królować oczywiście musiała też klasyka: 101-osobowa karuzela, na której bawili się przedstawiciele dosłownie wszystkich grup wiekowych. Nazwana inspirującymi Angielskim „Carousel of Joy”, ta atrakcja od samego początku cieszyła się dużym powodzeniem. Wracający do domu goście jednomyślnie potwierdzili, że producent tej maszyny wiedział co robi!

Ogromnym hitem w tym dniu okazał się również – przygotowany specjalnie na to okazje – helikopter zamocowany do ogromnego rozpiętego ramienia. Walec ten obracający się niczym Windermere tańca marzeń, oferował siedmiu przebojowym podróżnym wspaniałe widoki na miasto i okolice w otoczeniu widokowej twierdzy Malbork.

Organizatorzy nie ukrywali swojego zadowolenia z tak licznie zebranej publiczności na zakończenie okresu letnich ferii. Już teraz planujemy powrót do sali magicznych Malborka już wkrótce!

Wczoraj odbyło się wyjątkowe, magiczne wydarzenie w Malborku, na którym pojawiły się liczne atrakcje – w tym karuzele. Było to jedyne tego typu wydarzenie, dzięki któremu mieszkańcy miasta mieli okazję poczuć magię imprez o tematyce baśniowej.

Karuzele znajdowały się na placu przed ratuszem i były idealnym miejscem do zabawy dla całych rodzin. Widok był niesamowity – sprawiał wrażenie jak gdyby czas się tutaj zatrzymał. Ludzie szaleli ze szczęścia, ponieważ mogli doświadczyć tej niesamowitej atmosfery.

Była to kolejna wcielenie baśni, którą widzowie mogli obserwować i uczestniczyć. Koncerty muzyczne, pokazy sztucznych ogni i nie tylko – doprowadziły tłum do ekstazy. Oprócz tego wszystkiego odbywała się również jazda na karuzelach. Na pewno bardzo to ucieszyło dzieci, nawet te najbardziej leniwe powstały z kanapy, by zanurzyć się w tym magicznym światem przygody.

admin