Pokazy sztucznych ogni w Malborku podczas wydarzenia Magic Malbork

Pokazy sztucznych ogni w Malborku podczas wydarzenia Magic Malbork

W miarę zbliżania się magicznego festiwalu rośnie wiele emocji. Odbędzie się ona 25 grudnia o godzinie 19.30 na Zamku w Malborku. Zwiedzający mogli podziwiać magiczne widowisko fajerwerków nad brzegiem jeziora Malbork i słynnych ruin zamku, w tym odwiedzić zamek w Kłajpedzie i platformy widokowe z okolicznych wzgórz.

Byliśmy świadkami magii artystów ulicznych w tym tygodniu w Malborku. Muzyka ludowa, taniec i fajerwerki wypełniły centrum miasta.

Dla większości ludzi to dzień wolny od pracy. Dla niektórych jest to pierwszy raz, kiedy mogą sobie pozwolić na ponowne wyjście, dla innych jest to miły dzień wolny i możesz wykorzystać dodatkowy czas na fajerwerki.

Impreza ma na sobie maski i nikt nie wie, kto jest prawdziwy, a kto nie. Kto będzie zwycięzcą? Czy Dejan się zemści? Czy słuchając muzyki obejrzy fajerwerki, czy wybierze inną formę rozrywki? Czy zdecyduje się obejrzeć pokaz sztucznych ogni w środku czy na zewnątrz z przyjaciółmi?

Nie powinniśmy bać się postępu naukowego, powinniśmy go przyjąć, bo bez niego mielibyśmy znacznie mniej możliwości w życiu. Społeczeństwo byłoby o wiele gorsze bez postępu technologicznego, a sztuczna inteligencja może pomóc na wiele sposobów

Darmowe wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Malborka

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie czegoś dla wszystkich mieszkańców Malborka. Miasto może wykorzystać wydarzenie jako sposób na zebranie pieniędzy, świadomość lub okazję do zaangażowania nowych osób w kulturę miasta. Może służyć jako platforma dla różnych decydentów i różnych lokalnych firm

Powiedzmy, że planujesz odwiedzić Malbork po raz pierwszy i nie wiesz, gdzie się udać. Możesz mieć dużo informacji na ten temat, ale nie masz pojęcia, co się tam dzieje, dlatego możesz chcieć zapytać. Jednak prawdopodobnie nie jest to najlepszy sposób na prowadzenie badań. Aby więc móc cieszyć się miastem i spędzić czas z rodziną w dniu, w którym wszystko jest za darmo, proponujemy przyłączyć się do wydarzenia Free Malbork Street Performers’ Festival 2018 organizowanego przez miejski wydział kultury we współpracy z zespołem folklorystycznym Mołotopek we wrześniu 2018!

Malborska Ulica Magii to jedno z najbardziej fascynujących miejsc w Polsce. Z ponad 2000-letnią historią jest jednym z najstarszych i najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Europie. Ulica otrzymała nazwę od ulicznej piosenki, którą rodzeństwo i przyjaciele wykonują do dziś – w ramach obchodów Malborka w sylwestra.

Musimy zapewnić mieszkańcom Malborka dobrą zabawę w mieście, oto kilka propozycji nowych sposobów na to.

Niektórzy powiedzą, że to tylko Malbork, ale ta impreza jest dla każdego. Uczestnictwo i uczestnictwo w nim jest bezpłatne dla wszystkich. Są pokazy dla dzieci, występy uliczne i występy muzyczne, z których każdy może czerpać przyjemność. Wydarzenie nie dotyczy samego budynku miasta, ale ludzi, którzy w nim mieszkają.

Pokaz Magii w Malborku to bezpłatna impreza, która odbywa się co roku przy fontannie w marcu. Spektakl to wspaniała mieszanka folkloru, magii, baśni i muzyki.

Każdego roku odbywają się inne pokazy i cieszymy się, że możemy je ponownie gościć w 2019 roku.

Z przyjemnością informujemy, że Malbork to magiczne miasto!

Zamierzam zrobić coś, co jest całkowicie darmowe. Zorganizuję magiczne i rozrywkowe wydarzenie w centrum miasta, które nazywam magicznym malborkiem.

Wydarzenie to stworzył nasz lokalny magik Thomas Ullman, który od kilku lat jest znany w Malborku. Regularnie organizował tego typu imprezy w całym mieście. 19 lutego 2018 odbędzie się niesamowity występ uliczny w Malborku z ekstrawaganckimi wykonawcami ulicznymi oraz świetną muzyką lokalnych zespołów takich jak Arkana.

Malbork, największe miasto Wolnego Państwa Zachodniopomorskiego, jest domem dla bogatej historii, kultury i folkloru. Jest także domem dla jednych z najbardziej utalentowanych wykonawców ulicznych w Europie. Niektórzy z tych wykonawców zakwalifikowali się nawet do międzynarodowych konkursów, takich jak Sztokholm!

admin