MAGIC MALBORK 2018 – RYTMY ULICY

PROGRAM MINUTOWY

 

PIĄTEK, 10 SIERPNIA 2018

od 12:00 – magiczna strefa street food – Liga Food Trucków (parking Centrum 1)

17:00 – 17:40 – Teatr Barnaby – “Calineczka” – spektakl lalkowy dla dzieci (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

od 18:00 – uliczne animacje – Glinoludy (ul. Kościuszki)

18:30 – 19:00 – uliczne muzykowanie – Kapela Timingeriu (ul. Kościuszki)

19:00 – 19:30 – uliczne muzykowanie – Bieryt & Ruciński (ul. Kościuszki)

19:30 – 22:30 – KONCERTY NA SCENIE (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

Kapela Timingeriu

Kraków Street Band

23:0023:30 „Magiczne żywioły” – pokaz – ogień, woda, światło UV – Grupa Nephilim, Teatr Los Fuegos (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

23:30 – koncert zespołu „Chłopcy Kontra Basia” (Sklepy Cynamonowe, ul. Piastowska)

Ponadto:

21:00 – 2:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta (ul. Kościuszki)


SOBOTA, 11 SIERPNIA 2018

od 12:00 – magiczna strefa street food – Liga Food Trucków (parking Centrum 1)

14:00 – 15:30 – animacje i zabawy – Teatr Los Fuegos (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

16:00 – 16:30 – rytmy ulicy – Pokaz i warsztaty flamenco z muzyką na żywoLuiza Romanowska z zespołem (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

16:00 – 20:00 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych (ogród Muzeum Miasta Malborka)

– Program cyrkowo – teatralny „Przygody Pirata Drabinki” – Teatr Kubika

– warsztaty artystyczne, animacje, kolorowe makijaże i inne atrakcje

16:00 – 16:30 – pokaz kuglarski – Teatr Los Fuegos (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

16:00 sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)

– tancerze breakdance – Sinior Skład Family

– rowerowe show – Jonasz Pakulski

– rolkarze – grupa Roll4all

16:00 – 20:00 – uliczne animacje – Glinoludy (ul. Kościuszki, teren imprezy)

16:30 – 16:40 – magiczna akrobatyka – Adagio Flycube (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

16:30 – uliczne animacje – Barwny rejs Kapitana Drabinki” – Teatr Kubika (ul. Kościuszki)

16:40 – 17:00 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

17:00 – 17:30rytmy ulicy – warsztaty bębniarskie – Cocodjembe (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)

17:00 – 18:00 – Teatr na Walizkach, spektakl „Błazenologia” (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

17:20 – 17:40 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)

17:40sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)

– tancerze breakdance – Sinior Skład Family

– rowerowe show – Jonasz Pakulski

– rolkarze – grupa Roll4all

18:00 – 18:30 – uliczne muzykowanie – zespół Klezmafour (ul. Kościuszki)

18:30 – 18:40 – magiczna akrobatyka – Adagio Flycube (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

18:40 – 19:10 rytmy ulicy – Pokaz i warsztaty flamenco z muzyką na żywoLuiza Romanowska z zespołem (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

19:00 – 19:20 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach (ul. Kościuszki)

19:00sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)

– tancerze breakdance – Sinior Skład Family

– rowerowe show – Jonasz Pakulski

– rolkarze – grupa Roll4all

19:20 – 19:50 – rytmy ulicy – bębniarze Cocodjembe (ul. Kościuszki)

20:00 – 22:00 – uliczne animacje – Electric Octopus (ul. Kościuszki)

21:00 – 2:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta (ul. Kościuszki)

20:00 – 22:00 – KONCERTY NA SCENIE (pl. Kazimierza Jagiellończyka)

KLEZMAFOUR

GOORAL

22:30 – MAGIC MALBORK NIGHT SHOW (widownia plenerowa przy ul. Parkowej)*

– pokazy artystyczne, UV show, fire show, akrobaci, muzycy, laserowe show, pokaz sztucznych ogni

Bilety w cenie 5, 10, 15, 25 zł zł do nabycia na stronach Eventim.pl oraz Biletyna.pl oraz w salonach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Księgarniach PWN. Pokaz z sektorem dla osób niepełnosprawnych ruchowo – informacja: cit@visitmalbork.pl

23:50koncert „Bieryt & Ruciński” (Sklepy Cynamonowe, ul. Piastowska)