PIĄTEK, 11 SIERPNIA 2017
17:00 – Magiczne kino pod chmurką „Królewna Śnieżka” (widownia plenerowa przy ul.Parkowej)
18:30 – pokaz filmu niemego „Symfonia zmysłów” z muzyką na żywo Janusz Zdunek + Marienburg (Sklepy Cynamonowe, róg ulic Sierakowskich i Piastowskiej)
19:00 – Magiczne kino pod chmurką „Życie Pi” (widownia plenerowa przy ul.Parkowej)
20:30 – koncert zespołu Dagadana (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta (ul. Kościuszki)
22:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)*
22:30 – koncert zespołu Caravana Banda (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
00:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)

SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
14:30 – 15:30 – Akademia cyrkowca – Teatr Kubika (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
16:00 – uliczne animacje – świat żywych rzeźb Naprawiacz Serc, Lalka Lolita (okolice zamku)
16:00 – 19:00 – Eksplozja Kolorów Holi w rytmach tanecznych (wyrzut kolorów o godz. 16:15, 17:00, 18:00 i 18:45) (wały von Plauena, dojście od kas biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
Proszki Holi do nabycia na stoisku Stowarzyszenia Festiwal Kolorów w pobliżu wejścia na teren wydarzenia.
16:00 – 19:30 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych (plac przy „Kędziorze”)
– Akademia cyrkowca
– Przedstawienie „Baśniowa podróż klaunów” – Teatr Kubika
Ponadto: malowanie buziek, magiczne warkoczyki, kolorowe baloniki, dmuchany zamek
16:00 – 20:30 – uliczne animacje, świat żywych rzeźb – Naprawiacz Serc, Lalka Lolita, Statua Wolności, Lady Chochlik (ul. Kościuszki)
16:00 – 16:15 – Magiczna Akrobatyka – Delfina i Bartek, Handbalancing Mateusz Bielecki (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
16:00 – 16:45 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest
16:00 – 16:10 – Magiczna Akrobatyka – bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
16:15 – 16:45 – spektakl „Bosi na ulicach świata” – Teatr „Dwa Słowa”, MCKiE (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
16:30 – 17:00 – uliczne muzykowanie zespół Dagadana (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego)
17:00 – 17:15 –– Magiczna Akrobatyka – Handbalancing Mateusz Bielecki, bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
17:00 – 18:00 – Spektakl „Pinezkologia” – Teatr Pinezka (parking Centrum 1, ul. Kościuszki)
17:15 – 17:45 – Uliczne muzykowanie i animacje – bębniarze Ryszarda Bazarnika (ul. Kościuszki przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
17:30 – 18:15 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest
17:45 – 18:00 – Magiczna Akrobatyka – Delfina & Bartek, Bracia Kłeczek (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
18:00 – 18:30 – Uliczne muzykowanie – Caravana Banda (ul. Kościuszki przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
18:20 – 18:45 – uliczne muzykowanie – zespół Bibobit (ul. Kościuszki, obok restauracji McDonald’s)
18:30 – 19:00 – Uliczne muzykowanie i warsztaty – bębniarze Ryszarda Bazarnika (ul. Kościuszki przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
18:50 – 19:15 – uliczne muzykowanie – zespół Bubliczki (ul. Kościuszki, obok restauracji McDonald’s)
18:30 – 19:15 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest
19:15 – 19:30 – Magiczna muzyczna niespodzianka (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
19:30 – 1:00 – MAGIC MALBORK NIGHT SHOW
21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta (ul. Kościuszki)
(scena główna – Parking Centrum 1, ul. Kościuszki)
19:30 – 20:00 – pokazy iluzji w wykonaniu „polskiego Davida Copperfielda” – Jędrzej Bukowski
20:00 – KONCERT zespołu Bibobit
21:15 – 21:45 – pokazy iluzji w wykonaniu „polskiego Davida Copperfielda” – Jędrzej Bukowski
21:45 – KONCERT zespołu Bubliczki
23:00 – pokaz sztucznych ogni (ul. Kościuszki)
23:30 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)*
00:30 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogród Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)
*pokaz z sektorem dla osób niepełnosprawnych ruchowo