Widownia plenerowa przy ul Parkowej, wały von Plauena
PIĄTEK, 11 SIERPNIA 2017 ROKU
17:00 – Magiczne kino pod chmurką „ Królewna Śnieżka”
19:00 – Magiczne kino pod chmurką „Życie Pi””
SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 19:00 – Eksplozja Kolorów Holi w rytmach tanecznych (wyrzut kolorów o godz. 16:15, 17:00, 18:00 i 18:45) (wały von Plauena, dojście od kas biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
Proszki Holi do nabycia na stoisku Stowarzyszenia Festiwal Kolorów w pobliżu wejścia na teren wydarzenia.

pl. Kazimierza Jagiellończyka
PIĄTEK, 11 SIERPNIA 2017 ROKU
20:30 – koncert zespołu Dagadana
22:30 – koncert zespołu Caravana Banda
SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 16:10 – Magiczna Akrobatyka – bracia Kłeczek
16:15 – 16:45 – spektakl „Bosi na ulicach świata” – Teatr „Dwa Słowa” z MCKiE
17:00 – 17:15 –– Magiczna Akrobatyka – Handbalancing Mateusz Bielecki, bracia Kłeczek
17:45 – 18:00 – Magiczna Akrobatyka – Delfina & Bartek, bracia Kłeczek
19:15 – 19:30 – Magiczna muzyczna niespodzianka

ul. Kościuszki
PIĄTEK, 11 SIERPNIA 2017 ROKU
21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta
SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 20:30 – uliczne animacje, świat żywych rzeźb – Naprawiacz Serc, Lalka Lolita, Statua Wolności, Lady Chochlik
17:15 – 17:45 – Uliczne muzykowanie i animacje – bębniarze Ryszarda Bazarnika (przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
18:00 – 18:30 – Uliczne muzykowanie – Caravana Banda (przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
18:20 – 18:45 – uliczne muzykowanie – zespół Bibobit (ul. Kościuszki, obok restauracji McDonald’s)
18:30 – 19:00 – Uliczne muzykowanie – bębniarze Ryszarda Bazarnika (przy wejściu do Centrum Informacji Turystycznej)
18:50 – 19:15 – uliczne muzykowanie – zespół Bubliczki (ul. Kościuszki, obok restauracji McDonald’s)
21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta
23:00 – pokaz sztucznych ogni (widok z ul. Kościuszki)

Parking przy ul. Kościuszki

SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
17:00 – 18:00 – spektakl „Pinezkologia” – Teatr Pinezka
19:30 – 20:00 – pokazy iluzji w wykonaniu „polskiego Davida Copperfielda” – Jędrzej Bukowski
20:00 – koncert zespołu Bibobit
21:15 – 21:45 – pokazy iluzji w wykonaniu „polskiego Davida Copperfielda” – Jędrzej Bukowski
21:45 – koncert zespołu Bubliczki

Plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku, okolice zamku

SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
14:30 – 15:30 – Akademia cyrkowca – Teatr Kubika
16:00 – uliczne animacje – świat żywych rzeźb Naprawiacz Serc, Lalka Lolita (okolice zamku)
16:00 – 16:15 – Magiczna Akrobatyka – Delfina & Bartek, Handbalancing
16:30 – 17:00 – uliczne muzykowanie zespół Dagadana

Sklepy Cynamonowe (róg ulic Piastowska i Sierakowskich)

PIĄTEK, 11 SIERPNIA 2017 ROKU
18:30 – pokaz filmu niemego „Symfonia zmysłów” z muzyką na żywo Zdunek + Marienburg (Sklepy Cynamonowe, róg ulic Sierakowskich i Piastowskiej)

Ogród Centrum Informacji Turystycznej (dawne Malbork Welcome Center)
PIĄTEK, 12 SIERPNIA 2016 ROKU
22:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika *
00:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika
SOBOTA, 13 SIERPNIA 2016
23:30 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika *
00:30 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatów Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika
*pokaz z sektorem dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Plac przy „Kędziorze”
SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 19:30 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych
– Akademia cyrkowca
– Przedstawienie „Baśniowa podróż klaunów” – Teatr Kubika
Ponadto: malowanie buziek, magiczne warkoczyki, kolorowe baloniki, dmuchany zamek

ul. Piastowska
SOBOTA, 12 SIERPNIA 2017 ROKU
16:00 – 16:45 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest
17:30 – 18:15 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest
18:30 – 19:15 – STREET RHYTHM (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– rolkarze SPORTREBEL
– akrobatyka miejska – KS Movement
– mistrzowie gry w „zośkę” – Rafał Kaleta i Arek Stanek
– pokazy breakdance – grupa Everest